Krok czwarty: oświetlenie biura w domu

jak-oddzielic-biuro-od-domu-parawan

Twoje domowe biuro musi być dobrze oświetlone i to przez całą dobę! Niestety, ale „czasem” będziesz musiał, pracować także w godzinach wieczornych ( Kwestia ta dotyczy przede wszystkim „młodych przedsiębiorców”, którzy muszą włożyć wiele wysiłku i oczywiście czasu w to, aby „ugruntować swoją pozycję na rynku”). Jak zaaranżować oświetlenie biura w domu?

Oświetlenie biura w domu – o czym pamiętać?

Po pierwsze stosujemy się do zasady: Lampka po lewej stronie biura do praworęcznych – i odwrotnie – dla leworęcznych po prawej.
Po drugie: Oświetlamy całą powierzchnię biura. Nie wystarczy, że będziemy korzystać, z lampki „tuż przy monitorze”!
Po trzecie: Całe oświetlenie biura musi ze sobą, współgrać. To bardzo proste. Wybierzmy stylistykę ( stylów może być kilka), kolorystykę ( „dobierzmy” paletę kolorystyczną) i wzory dominujące ( lampka może być: srebrna, złota albo mieć „wzorzysty” abażur – w stylizacji „współczesnego” biura – „wszystko jest dozwolone”. Mieszanka stylów również. Nie możemy tylko łamać, podstawowych zasad aranżacji. W żadnym wypadku nie mieszamy: złota ze srebrem, groszków z kratką bądź paskami)
Dobra informacja dla właścicieli laptopów – w sprzedaży dostępne są już podstawki z „wbudowaną” lampką! Mam nadzieję, że dzięki tym poradom oświetlenie biura w domu nie będzie dla Ciebie problemem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *