Krok pierwszy: wybierz miejsce na biuro w domu

koszt-urzadzenia-biura-w-domu

Zdecydowałeś się na założenie biura w swoim mieszkaniu? To wspaniały pomysł! Musisz się jednak właściwie „za niego zabrać”. Urządzanie biura domowego należy rozpocząć od wyboru miejsca – to nie jest takie proste! Zobacz jak wybrać miejsce na biuro w domu!

Jakie miejsce na biuro w domu jest najgorsze?

Najczęściej, „do głowy” przychodzi – sypialnia! Absolutnie odradzamy jej wybór, gdyż pomieszczenie, w którym będziesz pracować, nie powinno Ci się kojarzyć, ze snem – i odwrotnie – tam, gdzie śpisz, nie powinieneś myśleć o pracy – Czy sen będzie spokojny? Czy nie będzie tak, że „widok akcesoriów biurowych”, będzie „zachęcać” do pracy „ponad siły”?
Najbardziej komfortowa sytuacja, to – osobne pomieszczenie. Twoje domowe biuro, nie musi „zabierać” dużej powierzchni. „Wcześniejszy” pokoik dziecięcy całkowicie wystarczy ( Przypomnij sobie, że „kiedyś” mieściły się w nim, wszystkie zabawki Twojego szkraba. Zadaj sobie pytanie: dlaczego „teraz” nie miałbyś pomieścić w nim, pomieścić swoich wszystkich gadżetów domowych?)

Gdzie jeszcze można urządzić biuro?

Ciekawa alternatywa – biuro w ogrodzie. Czy wiesz, że dzisiaj, możesz mieć biuro w swoim ogrodzie? Spokojnie! Projekt jest całkowicie bezpieczny ( architekci zadbali o wszystkie szczegóły). Twoje „ogrodowe biuro” z jednej strony może przypominać kształtem, kopułę astronomiczną, a z drugiej, walec! Czy to nie ciekawe miejsce na biuro w domu, a raczej obok niego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *