Krok szósty: wybierz kolory do biura

dobor-kolorow-w-kuchni

Czy wiesz, że czerwone dodatki, pobudzą Twoją aktywność? Zdecyduj się na nie, ale tylko pod warunkiem, że lubisz ten kolor. Do niczego się nie zmuszaj! Pomarańczowy, to także kolor energetyczny, jednak nikt nie wymaga abyś pomalował – tak całe ściany. Jeśli chodzi o „pobudzenie”, to całkowicie wystarczą, „drobne elementy”: czerwony telefon, pomarańczowe doniczki, żółta ramka na zdjęcie… Jakie kolory biura będą dla Ciebie najlepsze?

Kolory do biura – jak je wybrać?

Eksperci podpowiadają – kolory w Twoim biurze, muszą współgrać z Twoją osobowością! Usiądź i się zastanów: „W jakich kolorach czujesz się dobrze”? „Jakie są Twoje ulubione kolory”? „Czy umiesz stworzyć pasującą do siebie paletę barw”?
Jakie kolory do biura polecają „psychologowie”? Otóż osoby, które często czują się zmęczone, osłabione powinny otaczać się, wspomnianym już, kolorem czerwony. Jeśli nie wyobrażasz sobie, że w Twoim biurze, mogłyby się znaleźć, cokolwiek w czerwonym kolorze – to zajrzyj do sklepów! Zdziwisz się, jak wiele odcieni ma ten kolor i jak wiele dodatków jednak, „wpadnie Ci w oko”! Kolor błękitu nie jest „zarezerwowany” wyłącznie dla „ścisłych umysłów”. Jeśli szukasz „inspiracji” to „świeżych pomysłów”, to trafiłeś w 100%!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *