Krok trzeci: personalizacja biura

miejsce-na-biuro-w-domu

Twoje domowe biuro , powinno wyrażać, Twoją osobowość! „Daj znak” swoim klientom oraz współpracownikom, „Jaki jesteś”? Zobacz jak przebiega personalizacja biura!

Biuro – drugi dom

W domowym biurze, jest miejsce na „domowe gadżety”. W Twoim domowym biurze, „bez skrępowania”, możesz umieścić zdjęcia, fotografie swoich domowników. To nie będzie, nieprofesjonalne z Twojej strony.
Na korkowej tablicy, możesz powiesić zdjęcia rodziny, przyjaciół albo swojego pupila! Możesz „zaprezentować” swoje hobby, niech inni dowiedzą się, „Jaki jesteś po pracy”? Fotografie możesz postawić także na biurku ( to doskonała propozycja dla „dużych biurek”). W obu przypadkach pamiętaj o tym aby, nie przesadzić z ilością. Nie chodzi tu tylko o stosowanie się do zasad aranżacji wnętrz, ale przede wszystkim o to, aby „ten fotograficzny przesyt”, Cię nie rozpraszał!

Personalizacja biura – na co uważać

Unikaj tylko: ubrań ( pamiętaj także o tym, żeby do pracy ubierać się, „jak do pracy”, nie przychodź do domowego biura, „w domowym stroju”), „dowodów” posiłków( nie zostawiaj talerzyków i kubków „na widoku”! – owszem jestem w domu, ale „Czy nie zależy Ci na stworzeniu profesjonalnego biura”? ) i zwierząt ( Twój pupil musi poczekać na „powrót Pana z pracy” – nie wyklucza to spacerów, w czasie przerwy!). Pamiętaj, personalizacja biura jest ważna, ale nie można z nią przesadzić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *