KuchniePortal.pl – miejsce pełne inspiracji

kupujemy-lub-zamawiamy-szafki-do-kuchni1

Urządzasz kuchnię i szukasz inspirujących porad na ten temat? Jeżeli tak, to polecam Ci zajrzenie do na KuchniePortal.pl, czyli stronę pełną ciekawych porad i pomysłów pomocnych przy aranżacji i projektowaniu kuchni.

Co znajdziesz na portalu?

Na portalu znajdziesz kilka przydanych działów.

Aranżacje: czyli, miejsce w którym znajdziemy prezentacje ciekawych aranżacji kuchni w różnych stylach i miejscach. Nie wiesz jak można zaaranżować kuchnię w starej kamienicy? Zajrzyj tutaj.

Meble: to dział w którym, jak sama nazwa wskazuje, znajdziemy informacje dotyczące mebli kuchennych. Możemy przeczytać tutaj artykuły dotyczące konkretnych zestawów mebli kuchennych, ale również porady i pomysły pomagające w doborze mebli do kuchni.

Sprzęt AGD: w tym dziale przeczytamy mnóstwo ciekawych informacji na temat najnowszych trendów i innowacji dotyczących sprzętu kuchennego. Trafimy również na porady dotyczące zakupu AGD do naszej kuchni, na przykład, czy opłaca się kupić chłodziarkę do wina!

Armatura: czyli wszystko dotyczące zlewów i kranów. Szczerze powiem, że dopóki nie trafiłem tutaj, nie sądziłem, że można ciekawie pisać o armaturze kuchennej. Myliłem się, dlatego przeczytałem wszystkie artykuły w tym dziale

Forum: czyli miejsce do wymiany opinii i doświadczeń. Na razie średnio aktywne, ale mam nadzieję, że czasem się to zmieni.

Co jeszcze?

Powyżej opisałem podstawowe, najbardziej widoczne działy portalu. Ale znajdziemy na nim również kilka innych, bardzo pożytecznych działów. Mi najbardziej spodobała się baza projektantów wnętrz oraz baza ze studiami mebli kuchennych. Zainspirowany zawartością portalu mogę łatwo przejść do działu, w którym mogę zamówić projekt wymarzonej kuchni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *