LazienkiPortal.pl, czyli wszystko o łazienkach

kolory-do-biura

Niedawno pisałem o KuchniePortal.pl, który to jest pierwszym z 3 portali piszących o meblach i aranżacjach mieszkań i domów. Drugim w kolejności jest strona LazienkiPortal.pl. Ostatni z nich, czyli MeblePortal.pl opiszę niebawem, dziś skupię się na portalu o łazienkach. 

Skąd ja to znam?

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy podczas wizyty na LazienkiPortal,pl to wykorzystanie tego samego szablonu przy tworzeniu wszystkich trzech portali. Z jednej strony jest to zaleta, ponieważ przechodząc z portalu czujemy, że pozostajemy w tym samym miejscu. Z drugiej natomiast potrafi nieco znużyć przy dłuższym korzystaniu z tych portali. Ale, wróćmy do opisywanego, czyli MeblePortal.pl.

Co znajdziemy na portalu?

Generalnie, podobnie jak wygląd, układ działów również jest podobny do KuchniePortal.pl. Mamy tutaj następujące działy:

  • Aranżacje, czyli artykuły prezentujące najciekawsze i najbardziej pomysłowe aranżacje łazienek
  • Armatura, czyli wszystko o armaturze łazienkowej
  • Sprzęt AGD, pralki, suszarki i inne ciekawe urządzenia do łazienki
  • Instalacje – bardzo ciekawy i wartościowy dział dotyczący instalacji wodnych, grzewczych i wentylacyjnych w łazienkach. Moim zdaniem najbardziej wartościowy dział portalu, ponieważ opisuje tematy, które często powierzamy fachowcom. Warto go przeczytać, aby nie dać się nabrać na ich fuszerki i często dobre dla nich, ale nie koniecznie dla nas, pomysły.
  • Wellneess to dział głównie dla Pań. Znajdą tutaj mnóstwo pomysłów, które pomogą im urządzić SPA w domowej łazience

Poza tym znajdziemy tutaj też forum, a także katalog salonów łazienek i projektantów.

Jeżeli zastanawiamy się nad pełnym remontem łazienki lub jej częściowym odświeżeniem, to polecam Wam zajrzenie na opisywany portal. Znajdziecie tam naprawdę mnóstwo inspiracji i ciekawych, pożytecznych pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *